Ambasadat e huaja kërkojnë të vëzhgojnë zgjedhjet në Kavajë

Ambasadat e huaja në vendin tonë kanë bërë kërkesë në KQZ që të dërgohen përfaqësues të tyre për të monitoruar zgjedhjet e së dielës në Kavajë.

Ambasada hungareze, daneze, ajo e BE-së, britanike, sllovene dhe çeke kanë kërkuar nga KQZ që të lejohen edhe përfaqësuesit e ambasadave të monitorojnë nga afër procesin./ dritare.net

LEXO DHE :  Ahmetaj: Distancohem nga çdo individ që shet dhe blen votën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.