Ambasada e SHBA jep njoftimin e rëndësishëm, për fituesit e lotarisë amerikane

Për të gjithë ata që kanë fituar lotarinë amerikane këtë vit, Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm. Përmes një postimi në Facebook, u rikujton të përzgjedhurve të mos harrojnë dokumentet arsimorë përpara intervistës.

LEXO DHE :  10 fustanet më të bukura, të Lori Hoxhës!

“Jeni përzgjedhur për Lotarinë DV2020? Mos harroni të dërgoni të gjitha dokumentet arsimore përpara intervistës tuaj – diplomat e shkollës së mesme, vërtetimet e shkollës së mesme dhe diplomat universitare! #PyetAnen”, thuhet në njoftimin e ambasadës./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.