Almeda Abazi publikon foton me barkun e rrumbullakosur

Modelja shqiptare është në muajin e 6-të të shtatzënisë dhe së fundmi ka ndarë me ndjekësit një foto të ëmbël me barkun e rrumbullakosur. Që në fillim të shtatzënisë Almeda na ka treguar gjininë e bebit dhe së fundmi emrin.

LEXO DHE :  Dudushi: Opozita si ajo prostituta që një herë bën si e ndershme e njëherë do të djegë qytetin

Ndërsa tani ka publikuar foto me barkun zbuluar./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.