Almeda Abazi lajmëron fejesën e motrës së saj me basketbollistin

 

 

Almeda Abazi  ka lajmëruar ditën e sotme fejsën e motrës së saj me basketbollistin kosovar që jeton në Turqi, Kenan Sipahi.

Nëpërmjet një fotografie të hedhur në Instastory ku uroi shumë lumturi për çiftin, që sapo kishte ndërruar unazat.

LEXO DHE :  Ja pajisja që ju mundëson komunikimin në 40 gjuhë të huaja!

 

Motra e Almedës është po ashtu një vajzë bukuroshe dhe ajo duket shumë e lumtur përkrahë të fejuarit të saj./ V.D/Dritare.net/

 

 

 

ImageImageImage

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.