Alketa Vejsiu, me bikini për Vit të Ri

Pas një viti të ngarkuar me punë, Alketa ka vendosur që për fundvit të largohet nga Shqipëria për tu relaksuar në Maldive.

Prej andej, moderatorja ka shpërndarë foto në Instagram, me të cilat tregon se atje po kalon kohë të mrekullueshme. Në disa fotografi, Alketën e shohim si rrallëherë në bikini dhe pa grim në fytyrë. Por mjaft bukur dhe me linja modeleje./L.P./Dritare.net

LEXO DHE :  Vettingu/ Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Apelit të Durrësit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.