Aleksandër Çipa: Zjarri në Shkodër, dëmton opozitën

Gazetari Aleksandër Çipa i ftuar në Dritare me Rudinën, ka komentuar zjarrin në shkollën, që është KZAZ, në Shkodër. Çipa tha se, politikisht, ky zjarr dëmton opozitën.

Sa i përket zgjedhjeve, Çipa tha se, edhe nëse palët dialogojnë, zgjedhjet që do të shtyhen në vjeshtë, do të jenë të shëmtuara.

LEXO DHE :  Vendi pushtohet nga shiu, ja si do të jetë moti sot!

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.