Albani nuk e paska mbiemrin Ramosaj, ai zbulon të vërtetën

Të gjithë e njohim Alban Ramosaj, këngëtar shumë i pëlqyer kohëve të fundit.

Ai, në një postim në Instastory, na zbulon një të vërtet për veten e tij. Këngëtari ndodhej në aeroport dhe ka nxjerrë një foto të pasaportës dhe biletës për në Bangkok.

Albani zbulo se mbiemri i tij nuk është Ramosja siç të gjithë e dimë, por Kamerolli.

Mesa duket Ramosaj është mbiemri i tij i dytë, pasi te profili emrin e ka të shkruar Alban K. Ramosaj./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Meta: Rrezikohet rivendosja e vizave, urgjent të merren masa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.