Alban Skënderaj falënderon për urimet e martesës, me foton e veçantë!

Ditën e djeshme, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, kurorëzuan dashurinë në martesë. Pas 12 vjetësh bashkë, çifti zhvilloi një ceremoni private, në bregdetet. Dasma e tyre surprizë u shoqërua me urime të pafundme në rrjete sociale.

Sot, Albani, ka falënderuar të gjithë fansat me një foto të veçantë, me Miriamin.

“Faleminderit nga zemra të gjithëve për urimet! Ju duam shumë!”, shkruan Albani.

LEXO DHE :  Rama: Gati, projekti për Aeroportin e Vlorës

 

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit nga zemra te gjitheve per urimet 🙏🏻 Ju duam shume ❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Ata ndodhen akoma me pushime, që mesa duket po shijojnë muajin e mjaltit./E.B-dritare.net

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.