Alarmohen pushuesit, të shtëna me armë në Radhimë!

Të shtëna me armë në Radhimë të Vlorës perhapin panik mes banoreve dhe pushuesve. Ngjarja ka ndodhur pak minuta me pare dhe mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë një hoteli duke shkaktuar tmerr.

Policia ka rrethuar zonën dhe Jorgaq Gjini 38 vjec raportohet se eshte autori i ngjarjes.

Dyshohet se ai ka qëlluar ndaj policisë, pasi keta te fundit kishin shkuar per ta arrestuar. Mesohet se Gjini do arrestohej pasi ishte shpallur ne kerkim, por detaje mbi kete operacion nuk ka ende.

LEXO DHE :  Se ka marrë veten nga aksidenti, Kevin Hart paditet 60 milionë dollarë

Teksa raportimet e para flasin se uniformat blu kane nderhyre ne nje banese ne Radhime ku ishte marre informacion se jetonte i kerkuari./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.