Aktorja turke dhunohet nga i dashuri!

Aktorja e njohur turke Ceyda Tepeliler është ndarë nga i dashuri i saj me të cilin kishte katër vite lidhje dhe mesa duket ka një arsye të madhe për ta bërë atë. Dritare.net informon se ajo ishte e lidhur prej katër vitesh dhe është ndarë në një mënyrë të papritur. Aktorja e njohur në llogarinë e saj të Instagramit ka postuar foton e ish- të dashurit të saj dhe e ka shoqëruar me fjalët:” Ju pyesni se pse jemi ndarë. Sepse unë jam e lumtur që jam ndarë nga një njeri që i qëllon për vdekje, që sjell në shtëpi vajza të tjera, që edhe në gjendje sëmundjeje arrin të gënjejë dhe që tradhëton”./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Ministri Lleshaj: Ja kodi i policisë në protestën e sotme!

Ceyda Tepeliler'den olay açıklamalar!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.