Aktorja turke 44 vjeçare sfidon aktoret  e reja me format e saj!

Aktorja e njohur turke Arzum Onan ka sfiduar të gjitha aktoret e reja me format e saj të cilat i ka vënë në dukje me anë të pozave që ka dhënë me rrobat e banjës. Dritare.net informon se ajo është një nga ish modelet më të mira që është zgjedhur ndër vite në Turqi. Aktorja e njohur është parë nga gazetarët teksa pushonte dhe me rroba banje. Për aktoren e njohur duket se vitet nuk janë asgjë pasi ende vazhdon të jetë në forma të përkryera./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Para dy ditësh festoi ditëlindjen, Tuna mesazh reflektimi për vetenPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.