Aktorja e “La casa de papel”: Do të doja të quhesha Tirana!

Sezoni i tretë i serialit të njohur “La casa de papel”, ka disa ditë që është publikuar. Ashtu siç e dimë të gjithë, aktorët e serialit mbajnë emra kryeqytetesh të botës.

Aktorja Alba Flores, e cila mban emrin e kryeqytetit të Kenias, Nairobi, në një intervistë, është shprehur se do të ishte dëshirë të quhej Tirana, si kryeqyteti shqiptar.

LEXO DHE :  Kishte humbur një javë më parë, gjendet i vdekur tek Liqeni 31-vjeçari

Jo vetëm kaq, por ajo gjithashtu është shprehur se e njeh dhe e pëlqen shumë Shqipërinë./E.B-drirare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.