Aktorja e “La casa de papel”: Do të doja të quhesha Tirana!

Sezoni i tretë i serialit të njohur “La casa de papel”, ka disa ditë që është publikuar. Ashtu siç e dimë të gjithë, aktorët e serialit mbajnë emra kryeqytetesh të botës.

Aktorja Alba Flores, e cila mban emrin e kryeqytetit të Kenias, Nairobi, në një intervistë, është shprehur se do të ishte dëshirë të quhej Tirana, si kryeqyteti shqiptar.

LEXO DHE :  Tërmeti/ Prokuroria e Durrësit: Vdekjet nga ndërtimet pa standarde

Jo vetëm kaq, por ajo gjithashtu është shprehur se e njeh dhe e pëlqen shumë Shqipërinë./E.B-drirare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.