Aktori i Portokallisë, prezanton të dashurën: Kjo është vajza që kam studiuar

Aktori i cili u bë i njohur në “ Portokalli”, Rezart Veleshnja ka prezantuar të dashurën e tij. Ajo është një vajzë bionde dhe bukuroshe. Ai ka ironizuar edhe portalet, të cilat shpesh herë kanë aluduar për të dashurën e tij të mundshme.

“Ujku ujku ujku u bë nami me portalet por në fakt kjo është ajo që un kam ndjekur kam studiuar edhe kam dashuruar tha Sandër Mafishja! Tani u bëra vet mafishe pas kësaj! Love u my babe”- shkruan aktori i humorit në profilin e tij në Instagram.V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  “#Edheunë”/ Fatos Lubonja dhe Flutura Açka i bashkohen nismës për bllokimin e votimeve më 30 qershor

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.