Aktori i njohur i Portokallisë, pjesë e filmit të Ermal Mamaqit

Aktori i njohur i humorit Ermal Mamaqi, po xhiron filmin e tij më të ri “I Love Tropoja”.  Deri më tani janë publikuar disa emra të njohur të ekraneve shqiptare, këngëtare e artistë.

Pjesë e filmit do të jenë aktorja nga Kosova, Arjola Demiri, këngëtaret  Bleona Qerrreti, Enca Haxhia dhe doktori i njohur i operacioneve plastike Skerdi Faria.

Ndërsa sot, Ermali ka publikuar një foto me kolegun e tij, aktorin e humorit , Irgen Çela, i njohur ndryshe si Xhoda.

LEXO DHE :  Ministria e Brendshme bën bilancin deri më tani: Mbi 1000 banesa të inspektuara në Durrës, mbi 2000 në Krujë

 

 

View this post on Instagram

 

@cela_irgen 🎬 I ❤ Tropoja

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Komentuesit janë shprehur të entuziazmuar për këtë bashkëpunim me aktorin e njohur të Portokallisë. Mbetet të presim për të zbuluar se kush do të jenë emrat e tjerë pjesë e filmit më të ri të Mamaqit./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.