Foto/ Aktori i famshëm Richard Gere, bëhet baba për herë të dytë

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij, Alejandra Silva thuhet se kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut.

Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare u bënë prindër të një foshnje të porsalindur disa ditë më parë, sipas revistës spanjolle Hola!, informon dritare.net

LEXO DHE :  10 gratë që ndryshuan botën

Lajmi i bukur i ardhjes në jetë të engjëllit të tyre, vjen 7 muaj para se aktori i Hollivudit, veterani Gere të festojë 70-vjetorin e lindjes./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.