Aktorët turq të preferuarit e shumë vajzave, zbuloni gjatësinë e tyre!

Aktorët turq janë kthyer në të preferuarit e shumë vajzave shqiptare.

Përpos roleve në seriale, ata vlerësohen shpesh edhe për bukurinë që i karakterizon.

Teksa ju hedhim një sy gjatësive të tyre kuptohet se një pjesë e bukurisë vjen edhe nga shtatlartësia.

LEXO DHE :  Meta sot në Prokurori, do pyetet për padinë ndaj Ardian Dvoranit

Në listën e mëposhtme vihet re se pjesa më e madhe i kalojnë të 1.80 centimetrat./M.S-Dritare.net

Kivanç Tatlitug 1.87

Image

 

 

Tolgahan Sayisman 1.87

Image

Cagatay Ulusoy 1.88

Image

Burak Ozcivit 1.88

Image

Baris  Arduç 1.87

Image

 

Ozcan Deniz 1.80

Image

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.