Aktorët turq të preferuarit e shumë vajzave, zbuloni gjatësinë e tyre!

Aktorët turq janë kthyer në të preferuarit e shumë vajzave shqiptare.

Përpos roleve në seriale, ata vlerësohen shpesh edhe për bukurinë që i karakterizon.

Teksa ju hedhim një sy gjatësive të tyre kuptohet se një pjesë e bukurisë vjen edhe nga shtatlartësia.

LEXO DHE :  Voda: Lehtësi në pikat kufitare për shmangien e radhëve

Në listën e mëposhtme vihet re se pjesa më e madhe i kalojnë të 1.80 centimetrat./M.S-Dritare.net

Kivanç Tatlitug 1.87

Image

 

 

Tolgahan Sayisman 1.87

Image

Cagatay Ulusoy 1.88

Image

Burak Ozcivit 1.88

Image

Baris  Arduç 1.87

Image

 

Ozcan Deniz 1.80

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.