Aktores i bie të fikët në Festivalin e Kanës, shkak fustani i ngushtë

Aktores Elle Fanning, i ka rënë të fikët në Festivalin e Filmit në Kanë. Gjatë darkës, aktorja 21-vjeçare, për shkak të fustanit që i rrinte ngushtë, ka humbur ndjenjat.

Ajo e ka dhënë vetë lajmin, ku përmes një postimin në Instagram shkruan: “Ups, më ra të fikët sonte, për shkak të fustanit Pranda të viteve 1950, por jam mirë”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

 

 

View this post on Instagram

 

Oops, had a fainting spell tonight in my 1950’s Prada prom dress but it’s all good!! #dresstootight #timeofthemonth

A post shared by Elle Fanning (@ellefanning) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.