Aktoren turke e braktis bashkëshorti, 6 muaj pas dasmës

Në fillim të këtij viti, aktorja e njohur turke Burcu Kirali, e njohur për rolin e saj si Gokçe te seriali ‘Ertugrul’, u martua me këngëtarin e famshëm turk Sinan Akcil.

Martesa e tyre nuk ka shkuar siç duhet, saqë Sinani e ka braktisur për 10 ditë.

LEXO DHE :  Po shoqërohej pas një sherri, 43-vjeçari dhunon me grushte e shkelma policin

Shkak është bërë koha e pakët që çifti i kushtojnë njëri-tjetrit, por më pas ishin pajtuar.

“Jetonim në të njëjtën shtëpi dhe flisnim nga WhatsApp. E braktisa shtëpinë. Për 10 ditë nuk u pamë. Ndjemë mall për njëri-tjetrin dhe u pajtuam”, tregoi Sinani./E.B-dritare

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.