Aksioni opozitar/ Basha takim me aleatët

Në orën 12:30, lideri i opozitës, Lulzim Basha do të mbledhë në selinë e PD-së, aleatët. Mësohet se, do të diskutohet për vijimësinë e aksionit opozitar, në javën e fundit, të qershorit.

Ndërkohë, ju kujtojmë se, mëngjesin e sotëm, u mblodh Kryesia e PS-së, ku kryeministri i vendit, Edi Rama dha porositë për mbarëvajtjen e zgjedhjeve të 30 qershorit.

LEXO DHE :  Ofensiva Turqi-Siri/ Rusia zotohet të parandalojë sulmet

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.