Aksidenti tragjik në Maqedoni, Kuvendi i Shqipërisë mban një minutë heshtje

Në nderim të 14 personave që humbën jetën dhe 20 të tjerëve të plagosur,  nga aksidenti i pasdites së djeshme në Maqedoni, Kuvendi i Republikës së Shqipërisë ka mbajtur një minutë heshtje.

LEXO DHE :  Berisha i përgjigjet Vuçiç: Ja pse e mbështes Ramush Haradinajn!

Sapo është hapur seanca plenare, kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi u ka kërkuar deputetëve të ngrihen në këmbë dhe të mbajnë një minutë heshtje./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.