Aksidenti në Durrës, policia identifikon viktimën

Policia e Durrësit ka dhënë informacione të reja lidhur me aksidentin e ndodhur në lagjen nr. 17 ku humbi jetën një person.

Në një deklaratë shpërndarë për mediat policia e qytetit bregdetar sqaron se është identifikuar viktima e aksidentit.

Ai është 33-vjeçari me inicialet A.M. Ky i fundit udhëtonte me biçikletë teksa u përplas nga një automjet i drejtuar nga shtetasi D.K. 26-vjeç.

LEXO DHE :  BE reagon pas deklaratave skandaloze të Vuçiçit për masakrën e Reçakut: S’mund të mohohet ajo që ka ndodhur në Kosovë gjatë 1999

Ky i fundit u shoqërua nga policia dhe po pyetet  me qëllim zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./d.m-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.