Aksident në Tropojë, humb jetën 9-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekje, ka ndodhur ditën e sotme në Tropojë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, në aksin rrugor  Bajram Curri – Sopot, dhe për pasojë ka humbur jetën një fëmijë 9-vjeç.

LEXO DHE :  Negociatat/ Ministri gjerman: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut duhet të vazhdojnë me reformat

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur dhe 5 perosna të tjerë.  Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.