Aksident në Tiranë, vdes një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e premte në Tiranë.

Mësohet se një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor ende të paidentifikuar.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në në rrugën “28 nëntori” dhe se drejtuesja e mjetit me targë TR9313M është shoqëruar në komisariat, për të kryer veprimet e nevojshme proceduriale./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë e Durrës dhe fuqia e “fake news”!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.