Aksident në Shkodër, një i vdekur dhe tre të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër, në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Për pasojë ka humbur jetën një person, ndërsa tre të tjerë janë plagosur. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin Nikola Sokoli.

LEXO DHE :  Moti sot, ja zonat ku do të ketë reshje shiu!

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet../E.B-dritare.net

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.