Aksident në Qafë-Thanë, përmbyset autobusi me nxënës

Një aksident  i rëndë ka ndodhur këtë të premte në Qafë-Thanë, ku është përmbysur  një autobus me nxënës. Mësohet se, autobusi ka rënë afër greminës dhe janë lënduar disa nxënës. Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje. Pas aksidentit, një nxënës ka njoftuar policinë.  Policia ka nisur hetimet, deri në zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Këto ushqime vere, s’duhet t’i hani kurrë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.