Aksident në Qafë Thanë, makina rrokulliset si nëpër filma, ja çfarë ndodhi!

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak më parë në Qafë Thanë, ku drejtuesi i automjetit ka humbur drejtimin dhe mjeti ka dalë nga rruga.

Siç raportojnë të pranishmit në vendngjarje, për fat të mirë nuk ka viktima, ndërsa në autpmjetin tip Toyota udhëtonte vetëm shoferi.

LEXO DHE :  Manchester United zhgënjen përfundimisht, mposhtet edhe nga West Ham

Nuk dihen shkaqet që kanë çuar në aksident.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.