Aksident i rëndë në Tiranë, humbin jetën dy 17-vjeçare

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë natës në aksin e vjetër rrugor në Bërzhitë, të Tiranës, ku kanë humbur jetën dy adoleshente.

Mësohet se, nga lagështia, automjeti që drejtonte një 18-vjeçar ka dalë nga rruga, e për pasojë humbën jetën, D. T, 17 vjeçe dhe S. S, 17 vjeçe.

LEXO DHE :  Finalja e Këngës Magjike/ Ja si u veshën vipat!

Drejtuesi i automjetit  F. SH së bashku me dy pasagjerët e tjerë O. M, 14 vjeç dhe L. M, 14 vjeç ndodhen në spital nën kujdesin mjekësor./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.