Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Aksident i rëndë në Tiranë, humbin jetën dy 17-vjeçare

Aksident i rëndë në Tiranë, humbin jetën dy

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë natës në aksin e vjetër rrugor në Bërzhitë, të Tiranës, ku kanë humbur jetën dy adoleshente.

Mësohet se, nga lagështia, automjeti që drejtonte një 18-vjeçar ka dalë nga rruga, e për pasojë humbën jetën, D. T, 17 vjeçe dhe S. S, 17 vjeçe.

Drejtuesi i automjetit  F. SH së bashku me dy pasagjerët e tjerë O. M, 14 vjeç dhe L. M, 14 vjeç ndodhen në spital nën kujdesin mjekësor./K.C/dritare.net