Aksident i rëndë në Librazhd, plagoset mjeku i njohur me bashkëshorten

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e premte në fshatin Murrash të Librazhdit.

Mësohet se në aksident është plagosur mjeku i njohur gjinekolog, Nikita Manoku, dhe bashkëshortja e tij Leta Manoku.

Çifti i cili po udhëtonin me fouristradë janë përplasur me një kamoion, ndërsa ata janë dërguar menjëherë në spitalin e Elbasanit për mjekim./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Paketa anti-shpifje/ Rakipi: Ligj fashist, po i mbyllet goja medias

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.