Aksident i rëndë në Levan-Fier/ 4 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Fier.

Mësohet se nga përplasja e dy automjeteve janë plagosur 4 persona, një prej të cilëve është në gjendje të rëndë shëndetësore.

LEXO DHE :  Zgjedhjet Europiane/Exit-poll: Humbje thellë e partive në pushtet në Gjermani

Automjetet njëri  tip ‘Benz’ dhe tjetri tip’Toyota’ janë janë përplasur me njëri-tjetrin.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Fierit për të marrë ndihmën e parë mjekësore./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.