Ajola Xoxa poston foton e ëmbël me Kajanin në prehër

Mëngjesin e sotëm, bashkëshortja  e kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erion Veliajt, ka postuar mëngjesin e sotëm një foto të ëmbël me Kajanin.

Kajan, i cili është një vjeç, qëndron mbi prehrin e mamit dhe përshkrimi i Ajolës është fiks për sot. “Kështu më gjeti e hëna”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  IKMT: Ka përfunduar aksioni në Astir, 33 shtëpi janë shembur

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.