Afrimi i PDIU në koalicionin e opozitës, Dule flet për vendimin

Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule, është duke zhvilluar një takim me Lulzim Bashën në selinë blu.
Ende nuk dihen detajet e takimit, por vlen të theksohet se vetëm pak ditë më parë koalicionit të opozitës i është ofruar edhe PDIU e Shpëtim Idrizit, dhe ky mund të jetë një shkak që Dule ka kërkuar takim me Bashën.

LEXO DHE :  Paralajmërim nga ministria e financave: Masa disiplinore për bizneset dhe inspektorët që kanë shkelur ligjin

Ndërkohë “Panorama” ka kontaktuar me kreun e PBDNJ, Vangjel Dule, dhe i pyetur nëse do të dal nga koalicioni pas afrimit të PDIU.
“Çdo vendim në kohën e duhur”, tha kreu i PBDNJ, Vngjel Dule./ V.D-Dritare.net

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.