Adrola, Troi dhe Kristina nisin pushimet e verës!

Këto ditë marsi, me temperatura relativisht të larta po na rikthejnë vërtet  në sezonin e verës. shumica e njerëzve akoma nuk kanë mundësi të pushojnë të pa shqetësuar në plazh,  sepse ndryshe nga njerëzit e famshëm nuk mund të marrin leje në punë, apo të kenë pushime kur të dëshirojnë ata.

Por përmes rrjeteve sociale, vipat gjithmonë ndajnë disa nga momentet e tyre nga puna, pushimet apo udhëtimet e ndryshme që bëjnë.

LEXO DHE :  Foto/ Vendi zien nga kriza, por Rudina Hajdari ‘arratiset’ për t’u relaksuar

Paraditen e sotme modelja e njohur Adrola Dushi së bashku me djalin e saj, Troi dhe mikeshën më të mirë, Kristina Baki, po shijojnë detin dhe rrezet e diellit në jugun e Shqipërisë.

Kep Merli ëshë plazhi privat në jug të Shqipërisë, që kanë preferuar Adrola dhe Kristina për të nisur pushimet e tyre të këtij viti./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.