Adrola Dushi relaksohet teksa bën këtë punë shtëpie që të gjithë e urrejmë!

Modelja e njohur Adrola Dushi, e ftuar në emisionin kosovar Prive, ka folur dhe për karrierë, jetën persona e deri te punët e shtëpisë.

Ndërsa të gjitha mendojmë se të lash enët është shumë e mërzitshme, për Adrolën është e kundërta. Ajo është shprehur në emision se i pëlqen dhe relaksohet teksa lan pjatat. Sipas saj, lavamani i enëve është vendi ku zgjidh të gjithë problemet./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Çifti nga Hungaria humb në Llogara

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.