A jeni kuriozë si është kuzhina e vipave? Ja disa foto!

Shpesh jemi kuriozë jo vetëm për jetën që bëjnë njerëzit e famshëm, por edhe për shtëpitë ku banojnë. Si janë mobiluar, sa moderne dhe sa të mëdhaja janë. Nuk është e thjeshtë të gjesh foto nga shtëpitë e tyre. Kjo sepse ata e konsiderojnë shumë private dhe nuk preferojnë ta ndajnë me të tjerët.

Këtu janë disa foto të shkrepura nga kuzhinat e vipave botërore. Të mëdhaja, me shumë still, me ngjyra dhe detaje të ndryshme dhe mbi të gjitha pa asnjë rrëmujë, këto janë ambientet e shtëpisë që nga Viktoria e David Bekam deri te motrat Jenner./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Basha: Shqipëria në udhëkryq, duhet ta pastrojmë!

David dhe Victoria Beckham

John Krasinski dhe Emily Blunt

Kylie Jenner

Jennifer Lopez

Kendall Jenner

Kris Jenner

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.