A e dinit që këta të famshëm janë kushërinj me njeri-tjetrin?!

Personazhet publikë siç e themi gjithmonë janë në qendër të vëmendjes për çdo gjë që ata bëjnë. Gjithmonë mediat mundohet të zbulojnë më shumë rreth jetës së tyre.

Bright Side ka publikuar një fakt interesant nga jeta e tyre.

Kjo faqe ka gjetur lidhjet që kanë vipat me njëri-tjetrin, shkruan revista Class.

Nuk e kishit menduar ndoshta më parë, por Angelina Jolie dhe Hillary Clinton janë kushërira. Më poshtë mund të shikoni lidhje të tjera po kaq të papritura.

LEXO DHE :  Keni një shtëpi të vjetër? Ja 12 mënyra si ta bëni të duket e re!

Angelina Jolie dhe Hillary Clinton

Guy Ritchie dhe Kate Middleton

Nicolas Cage dhe Sofia Coppola

Justin Bieber dhe Ryan Gosling

Pharrell Williams dhe Timbaland

Matt Damon dhe Ben Affleck

Prince Charles dhe Ralph Fiennes

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.