A do të rikandidojë Veliaj për Tiranën? Rama: Nuk vendos as unë as ai

Kryeministri Edi Rama në një intervistë për “Report Tv” ka folur për zgjedhjet lokale të 2019.

Rama është pyetur nëse do të rikandidojë Erion Veliajn për Tiranën në zgjedhje, por është përgjigjur se nuk vendos ai, as Veliaj por PS.

LEXO DHE :  Sulm me bombë në mes të Lionit në Francë, të paktën 8 të plagosur

A do të rikandidojë Veliaj?

Rama:  këtë do ta vendosi PS.

“S’vendos Veliaj”, u pyet Rama.

“S’vendos as unë, jo Veliaj”, u përgjigj kryeministri./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.