8 vende të mrekullueshme, për të vizituar për Pashkë!

Londër, Angli

Në lulëzim të natyrës, qiellit blu dhe ditëve më të gjata, ju duhet të merrni një udhëtim për Pashkë. Dritare.net do ju tregojë disa vende që und të eksploroni në festën e Pashkëve.

LEXO DHE :   Presidenti  Meta, edhe me Bardhok Bibën, edhe me vrasësit e tij: Keqardhje për të tërë!

Dubai, Emiratet e Bashkuara

Shikoni në galerinë më poshtë, 8 destinacione urbane e tropikale, që mund t’i vizitoni për Pashkë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nu iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.