8 shenjat që jep trupi një muaj para sulmit në zemër!

Parandalimi është më mirë se kurimi. Ky rregull i thjeshtë vlen për çdo sëmundje dhe është i vlefshëm kur simptomat nuk njihen siç duhet.

Nëse do të pësoni një sulm në zemër, trupi juaj do t’ju paralajmërojë, një muaj para, ose dhe më herët. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, 8 shenja që tregojnë se jeni të rrezikuar nga një sulm në zemër. Nëse i keni jeni në rrezik. Prandaj bëni mirë të vizitoheni te kardiologu./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  Lajmi që po shokon shqiptarët për tërmetin shkatërrues, Rama: Qetësohuni, nuk është e vërtetë!

 

 

 

 

 

 

 

 



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.