8 mënyra si uthulla e mollës ndihmon për t’u dobësuar!

Uthulla e mollës ka aftësi shumë të mira për shëndetin. Një nga funksionet e saj është edhe dobësimi. Është vërtetuar shkencërisht  që uthulla e mollës ka veti të mrekullueshme shëndetësore dhe që ju ndihmon të bini në peshë. Dritare.net ju tregon më poshtë disa mënyra sesi ndikon në organizmin tonë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Përdorën flamurin e Shqipërisë gjatë një festivali, Mali i Zi padi ndaj organizatorëve

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

 



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.