8 macet më gjigante që keni  parë ndonjëherë

Kafshët që kanë trup të madh, ju trembin dhe keni pasur frikë ti mbani në shtëpi. Por nëse silleni ëmbël dhe i mbani afër, edhe ato do ju duan.

Dritare.net ka mbledhur disa nga fotot më të veçanta, me macet më gjigante që mund të keni parë ndonjëherë. Nuk janë të frikshme siç i keni menduar, shikoni foton në galerinë më poshtë sepse do mbeteni të habitur./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kryemadhi: Siç është treguar zoti bujar me mua, të tregohet politika me shqiptarët

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.