7 veshjet e modës që nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj këtë vjeshtë

Nëse do të kishim burime të ardhurash të sigurta, do të ndërronim gardërobën çdo sezon. Për fat të keq, të ardhurat në llogaritë tonë bankare na kanë detyruar të bëhemi realiste dhe ndonjëherë pesimiste kur vjen fjala tek strategjia e pazarit. Por për fat të mirë, janë vetëm shtatë veshje që nevojiten për të kompletuar gardërobën tonë të vjeshtës.

Një fustan me mëngë zile apo romantik, çizme deri tek kyçi këmbës me motive, një pallto që lidhet në bel, e një çantë me rrip të shkurtër apo pantallona stofi me bel të lartë, përbëjnë gjithçka ju duhet për të qenë komode dhe në modë këtë vjeshtë.

Hidhini një sy galerisë në dritare.net:PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.