“6 ditë pa Elvisin” në Digitalb, ja çfarë thotë Ermal Mamaqi për zëvendësuesin e tij!

Tashmë është fakt që Ermal Mamaqi do të nisë një emision të ri në Televizionin Klan.
Më herët në Blitz.al është shkruar se do të ishte pikërisht Elvis Pupa, aktor i humorit të cilin e kemi parë në role të ndryshme në “Portokalli”, ai që do të zëvendësonte Mamaqin. Në një postim në Instagram Ermali shkruan se emisioni që ai ka moderuar në Digitalb do të vazhdojë dhe ka pyetur fansat se cili personazh sipas tyre do e drejtojë më mirë.

LEXO DHE :  Erik Lloshi i jo vetmi këngëtar në familje/Mami dhe babi e djegin në dasmën e djalit

Dukeqënëse me ikjen e tij, Ermali nuk e mori me vete titullin e emisionit, kjo na bënë të aludojmë se mos ndoshta së shpejti do të shohim “6 ditë pa Elvisin” në Digitalb. Për më shumë informacion nuk na mbetet veçse të presim sezonin e ri i cili premton surpriza.

image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.