5 persona bllokohen prej 3 orësh në kanionet e Erzenit

5 persona kanë mbetur të bllokuar prej 3 orësh, në shpellën e Pëllumbasit në kanionet e Erzenit.

“Bw” raporton se 5 personat kishin shkuar të kryenin ngjitje, po njëri nga ata ka ndrydhur kaviljen.

Urgjenca mjekësore dhe policia ndodhen në vendngjarje. Personi që ndrydhi kaviljen është 42 vjeçari, Gazmend Bugalli./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Zgjedhjet Europiane/ Arba Kokalari, mbesa e Musine Kokalari shqiptarja e parë që bëhet eurodeputete

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.