5 mënyra për një topuz më të bukur!

Topuzi është modeli më i thjeshtë dhe më i lehtë për tu bërë në përditshmëri. Përveç se është model shumë i bukur, muajve të verës mund t’ju shpëtojë edhe nga vapa e madhe.

Nuk ka nevojë për shumë kohë, por ka nevojë për stil dhe aksesorë që flokët tuaj të duken sa më mirë. Për këtë arsye edhe dritare.net ka sjell disa modele që t’i bëni flokët tuaj të duken akoma më të bukura, duke shtuar aksesorë të veçantë mbi to.

LEXO DHE :  Konflikt me armë në Bulqizë, një i plagosur

Në fotogalerinë më poshtë mund t’i shikoni këto 5 modele dhe pse jo t’i bëni dhe ju, pasi flokët tuaj do duken më bukur dhe veshja juaj gjithashtu./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.