Xhisiela e merr vete audiencën. Del live në Instagram

Pas daljes live mbrëmë në opinion Xhisiela Maloku, me anë të një video-live ka marrë gjithçka vetë në dorë. Ajo ka komunikuar me ndjekësit e saj ku i ka kërkuar atyre të mos e paragjykojnë, ose më parë të vihen në vendin e saj. Nga biseda interaktive, kuptohet se ajo ndodhej në gjendje të rëndë emocionale pasi edhe është përlotur.

LEXO DHE :  6 vjet pas vdekjes së Sokol Olldashit, publikohet videoja e rrallë e ish-deputetit demokrat

Ajo që duket nga komentet është se shumë ndjekës e kanë inkurajuar duke i kërkuar të behet e fortë, por nuk kanë munguar edhe ata që e kanë kritikuar dhe ofenduar rëndë.  Dritare.net ju sjell disa momente nga hyrja e saj live në Instagram. V.D/Dritare.net.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.