32-vjeçari që akuzohet për përdhunimin e të miturës: E çova në hotel, por nuk i bëra gjë

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 32 vjeçarin Alfred Tereziu, i cili akuzohet për veprën penale marrëdhënie seksuale me të mitur. Sipas “panorama”, autori në gjyq e ka mohuar të ketë kryer marrëdhënie seksuale me 13 vjeçaren, duke thënë se e mitura ishte me menstruacione.

Por, 13 vjeçarja deklaroi se 32 vjeçari e kishte marrë me forcë në makinë dhe e kishte çuar në hotel. Pasi e mbajti një natë në hotel, ai e çoi në shtëpi, duke e kërcënuar që të mos i tregonte kujt, për atë që ndodhi.

LEXO DHE :  Fituese e zgjedhjeve europiane, opozita greke kërkon dorëheqjen e Tsipras

Pritet ekspertiza e të miturës, për të vërtetuar nëse është kryer abuzim me të./L.P./Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.