25-vjeçari nga Burreli vetëvaret në qelinë e paraburgimit

Një 25-vjeçar është vetëvrarë në paraburgimin e Bradasheshit në Elbasan. Mësohet se, ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes dhe viktima është Bledar Doda nga Burreli. Doda ka varur veten në qelinë e paraburgimit në Bradashesh, dhe është gjetur nga gardianët. Ndërkohë policia ka nisur hetimet deri në zbardhjen e ngjarjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Vendimi i Këshillit të BE/ Soreca: Të rinisë urgjentisht dialogu me të gjitha partitë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.