20 vendet më të bukura, që duhet të vizitoni në pranverë!

Seoul, Koreja e Jugut

Pranvera është më në fund këtu. Dielli ka filluar të ngrohë, lulet të lulëzojnë dhe zogjtë të këndojnë. Është një nga momente më të mira, për të prerë një biletë dhe për të vizituar disa vende të bukura.

LEXO DHE :  Vettingu/ Konfirmohet në detyrë kreu i Gjykatës Administrative të Apelit, Kastriot Selita

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, disa nga destinacionet më të dashura në sezonin pranveror./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.