20 foto nga e kaluara që nuk i keni parë kurrë më parë!

Të gjithë personazhet që Dritare.net sjell më poshtë, me siguri që i njihni, por këto foto nuk i keni parë kurrë më parë. Shumë nga ato që do të shihni nuk i keni imagjinuar më parë.

Osama Bin Laden (i pari djathtas) me shokët e tij të xhudos

Fotografia e fundit e “Beatles” para se  grupi të ndahej

Lufta e Dytë Botërore ; Një ushtar japonez dorëzohet para trupave amerikane

Ylli i “Lakers”, Kobe Bryan kur ishte 18 vjeç

Fabrika e parë e Ford-it në vitin 1926

Muhammad Ali dhe Michael Jordan në vitin 1992

“Beatles” gjatë një seti fotografik për kopertinën e “Abbey Road”

Një foto e Bill Gates e bërë në vitin 1977, kur u ndalua pasi ngiste makinën pa patentë

LEXO DHE :  Monedha e huaj në rritje. Kursi zyrtar i këmbimit valutor!

Tre fëmijë të maskuar për festën Hallwin, 1990

Robin Williams në 1980 në rolin e një cheerleader (drejtuese skuadre)

Albert Einstein dhe pupat e tij të buta

Bruce Lee kur ka qenë i ri, në variantin e balerinit

Chicago, 1967

Diane Keaton dhe  Al Pacino në vitin 1972  gjatë xhirimeve të filmit “Il Padrino”

Barack Obama me skuadrën e tij të basketbollit në kolegj

Arnold Schwarzeneger gjatë vizitës së tij të parë në New York në vitin  1968

Imazhi i fundit i “Titanikut”, para se të fundosej

 

Marilyn Monroe e Sammy Davis Jr

Shtatori i vitit 2001: Presidenti George Bush, merr lajmin për sulmin në kullat binjake. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.