16-vjeçarja befason në mbrëmjen e maturës, makina e mbuluar me 4 milionë kristale Swarovski

Një adoleshente e quajtur Isha Sanah Akhtar ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore.

Britanikja, ka shkuar në mbremjen e maturës me Royce, të zbukuruar me më shumë se katër milionë kristale Sëarovski, shkruan “The sun”

Isha Sanah Akhtar mbante veshur një fustan mahnitës ngjyrë blu dhe gri që kushtonte 260 paund.

Madje 16-vjeçarja pagoi 300 paund kameramanin që ta filmonte atë që në momentin kur po bëhej gati për festën dhe kur doli nga makina e mbuluar me kristale, si edhe iu shtrua tapeti i kuq.

LEXO DHE :  Nisin reshjet e dëborës, ja si do të jetë moti këtë javë!

Mbërritja e saj luksoze në mbrëmjen e maturës iu sigurua nga xhaxhai, Amar Akbar, i cili e shoqëroi në festën në Hotel Dunkenhalgh në Clayton-le-Moors.

Për të marrë më Rolls Royce për një orë kushton 2 mijë paund./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.